Referencie

"Bez preháňania a prifarbovania - Marek to proste vie! Má to v oku, cíti to, má zmysel pre pohodu, primeranú romantiku, radosť. Cvakne vždy vo vhodnú chvíľku, vytvorí uvoľnenú atmosféru. Je vždy na tom správnom mieste s tým správnym uhlom záberu, ale nikdy "nezavadzia". Je profík a tak trochu kúzelník - na každom človeku, v každom priestore a v každom momente nájde to najkrajšie a zväční to. Fotky sú jednoducho krásne, ide z nich presne to, čo sme cítili. Sme radi, že sme s nim strávili celý náš svadobný deň a že bol našim fotografom.
Odporucame ho vsetkymi dvadsiatimi!"
PETRA
nevesta
"Jeho prístup k foteniu a k foteným osobám (nielen k nám mladomanželom) bol neskutočne profesionálny, neustále vtípky, veselá a príjemná atmosféra, vážne sme si to užívali, aj keď bolo vonku počas fotenia -9 stupňov. Čo sa týka kvality spracovania fotografii a finálneho balíčku, padla nám sánka!"
JANA
nevesta
"Pri tom obrovskom množstve fotografov, ktoré je v súčasnosti na trhu k dispozícii, je naozaj ťažké vybrať si, a to najmä v prípade, že ide o udalosť akou je svadba. Všetko má byť dokonalé. Avšak môj výber bol presne takýto. Marek, patrí Ti obrovská vďaka, od nás oboch, pretože si na našej svadbe nebol len fotografom, ktorý zachytil každý jeden moment, ale aj kamarátom, ktorý bol vždy nablízku a nápomocný (napr. aj ako šofér 🙂 ). Fotky sú úžasné (o niektorých záberoch som ani netušila) a slideshow ma rozplakala. Nemám čo dodať - keby sa vydávam druhýkrát, tak si vyberám termín podľa toho, kedy môžeš prísť 🙂 Ďakujeme"
ZUZANA
nevesta
"Vďaka úsmevným momentom počas fotenia portrétov z nás opadlo napätie a svadobný deň sme si naplno užili. Spolu s kameramanom Jožkom ste vytvorili príjemnú dvojicu, ktorú si hneď všetci obľúbili. Čerešničkou večera bolo rozbalenie fotoboxu, ktorému takmer nikto nedokázal povedať nie a vystrúhala sa pri ňom nejedna grimasa 🙂 Hovorí sa, že dobrého veľa nebýva, no my sme dostali množstvo krásnych fotiek a niečo naviac k tomu. Super fotky, v super kvalite, suprovo zabalené so suprovým prekvapením od perfektného fotografa a ešte lepšieho človeka. Všetkým môžeme iba odporučiť, dobré meno, kvalitu práce a príjemný prístup budeme šíriť ďalej. Marek, ešte raz veľmi pekne ďakujeme, J&M"
MIROSLAVA
nevesta